Październik 23, 2018, 06:48:07

Autor Wątek: Beryl AEG - już wkrótce  (Przeczytany 2003 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline CZESIO

  • Zarząd
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 174
Beryl AEG - już wkrótce
« dnia: Lipiec 20, 2011, 03:23:59 »
Krakowska firma Taktyczny.com podpisała trójstronną umowę z firmami: Fabryka Broni Radom oraz ARES, w celu wyprodukowania repliki AEG popularnego polskiego karabinu wz.93 Beryl.

 


Było już wiele teorii i wróżb na temat wyprodukowania repliki AEG polskiego Beryla, jednak tym razem nie jest to przypuszczenie ani żart prima aprilisowy.


Dynamicznie rozwijająca się firma Taktyczny.com, z Krakowa, współpracująca ze znanym producentem replik ASG – firmą ARES, podpisała umowę z Fabryką Broni "Łucznik" - Radom Sp. z o.o. oraz ARES Airsoft Company, której celem jest wyprodukowanie i dystrybucja airsoftowej repliki karabinu szturmowego Beryl wz.96 (5,56mm NATO).

 

 


Zdjęcie przedstawia wersję palną.

Pierwszym efektem umowy jest przekazanie niezbędnych do produkcji repliki informacji technicznych, dotyczących karabinu szturmowego Beryl, przez Fabrykę Broni Radom. Znajdują się one już w posiadaniu firmy ARES, która tym samym rozpoczęła prace nad prototypem AEG wz.96 Beryl.

Prototyp ma być gotowy jeszcze w bieżącym roku.


Realizacja tego projektu będzie się również wiązać z przejęciem przez firmę Taktyczny.com dystrybucji produktów ARES na polskim rynku.

Jako wyłączny przedstawiciel producenta, firma Taktyczny.com będzie mogła oferować klientom wszystkie nowości marki ARES równocześnie z ich premierą na rynkach zagranicznych.

Krakowska firma dąży do zbudowania solidnej marki. Kolejnym planowanym krokiem, służącym temu celowi, będzie stworzenie kreującej markę profesjonalnej sieci dealerów.Życzymy powodzenia w realizacji tych ciekawych i ambitnych planów.

 

Źródło:

www.taktyczny.com

Offline lysol

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 789
  • Drużyna: Pretoria
Odp: Beryl AEG - już wkrótce
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 04, 2011, 12:55:42 »
Wiadomo jaka będzie cena?