Grudzień 13, 2018, 03:20:05

Autor Wątek: ZLOT U HUNTERSOW 21-22 LIPCA  (Przeczytany 3185 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Martinez

• Krakowski Airsoft
  • Użytkownik
  • Drużyna: LIGA POKEMON
ZLOT U HUNTERSOW 21-22 LIPCA
« dnia: Kwiecień 01, 2012, 09:06:57 »
Dostałem listowne zaproszenie od miskiów niestety skaner zeskanował mi dziwacznie wiec na razie wklaje z ich forum info. zaproszeie jest dla ekip które pojawiają się u nich na strzelaniach a teraz mamy przedstawicieli wszystkich ekip w stowarzyszeniu więc tu wrzucam. osobno napisze do tomka który też kilka razy sie tam pojawił.

1. Martinez
2. U_god
3. Maerik
4. Denek
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2012, 01:14:28 wysłana przez Martinez »

Offline Martinez

• Krakowski Airsoft
  • Użytkownik
Odp: ZLOT U HUNTERSOW 21-22 LIPCA
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 01, 2012, 09:08:17 »
Każda osoba chętna do udziału w zlocie zobowiązana jest do stawienia się w sobotę (21 lipiec 2012) od godziny 12:00 do 17:00.
Po przyjeździe w miarę możliwości prosimy o natychmiastową rejestrację. W punkcie rejestracyjnym będą sprawdzane dane osobowe, ilość FPS oraz pobrane do depozytu zasobniki z amunicją. Dodatkowo zostaną wydane identyfikatory oraz taśmy z numerem zawodnika, który jest zobowiązany do noszenia w ciągu trwania całego zlotu. Każdy zawodnik będzie miał przydzielone miejsce sypialne.
Po wypełnieniu kwestii formalnych przewidujemy zawody dla chętnych: konkurs strzelecki (wiatrówka), strzelanie dynamiczne (IPSC, osobista broń boczna ASG), strzelanie dynamiczne z pojazdu (własna replika) i konkurs składania się na rękę (własne ręce :) ). Wszystkie te atrakcje są udostępnione za symboliczną opłatą. Te atrakcje planujemy rozpocząć koło godziny 15-16, będą one prowadzone praktycznie równolegle, wyniki natomiast zostaną ogłoszone na wieczornym apelu.
Trzymając się zasady dwudniowej strzelanki chcemy zaproponować możliwość zapoznania się z terenem przy mini scenariuszu. Oczywiście jeśli tylko osób chętnych będzie minimum 20.
Dla osób mniej aktywnych proponujemy wyświetlanie filmów wojennych oraz posiadówkię przy muzyce i w dobrym towarzystwie.
Niedzielny wymarsz planujemy o godzinie 8.30 od 9.00 rozpoczyna się walka (osoby które z jakichkolwiek powodów nie będą w stanie rozpocząć zabawy o wyznaczonej godzinie, nie zostaną dopuszczone do walki). Koniec manewrów przewidujemy na około godzinę 16, zakończymy ją apelem, ogłoszeniem wyników, pamiątkowym zdjęciem i zobaczymy co nam jeszcze przyjdzie do głowy.
Na początek to tyle jeżeli macie jakieś sugestie lub pytania to słucham chętnie odpowiem lub zweryfikuję plany.
Pozdrawiam

Offline Martinez

• Krakowski Airsoft
  • Użytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 01, 2012, 09:09:19 »
Witamy na forum pierwszego mini zlotu organizowanego przez Klub Strzelecki Hunters. Jak informowaliśmy was w materiałach przesłanych tradycyjną drogą, zlot odbędzie się w dniach 21-22 Lipca 2012 roku. Zależy nam nie tylko na spotkaniu typowo Airsoftowym ale także na integracji, więc prosimy aby osoby zainteresowane miały świadomość uczestnictwa w pełnych dwóch dniach. Teren większość z Was zna, jest to nasz kamieniołom a dokładniej tereny do niego przyległe. To co zapewne Was interesuje a nie było jeszcze powiedziane to cena :) Traktujemy ten zlot czysto koleżeńsko tak więc cena również jest "koleżeńska" wynosi jedyne 25 zł. Oczywiście aby zamknąć się w takim budżecie musieliśmy zrezygnować z parady czołgów, desantowania z śmigłowca i wielu innych atrakcji. Gwarantujemy piękny teren do walki, na miarę możliwości profesjonalny scenariusz i wszystkie materiały do jego prowadzenia. Z tematów poza strzelankowych najważniejszym jest spanie i tu również mamy dla Was dobrą wiadomość, spać będziecie pod dachem :!: Oczywiście o sanitariaty jak i wodę o do picia zadbamy my.
Szanując gust kulinarny każdego z Was zaprosiliśmy na nasz teren restaurację, aby profesjonalnie zajęła się kateringiem. Dołożyliśmy wszelkich starań aby menu zaspokoiło podniebienie smakosza a ceny w kantynie były na każdą kieszeń :rotfl:

Mam nadzieję że nieco zostało wyjaśnione, jeśli macie pytania lub sugestie piszcie.

Offline Martinez

• Krakowski Airsoft
  • Użytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 01, 2012, 09:10:20 »
Każdy z zawodników ma do wyboru cztery specjalizacje - medyk, technik, szturmowiec, snajper. Każda ze specjalizacji ma przypisane do siebie funkcje.

Medyk
Maksymalna posiadana ilość amunicji: 300 kulek.
Podstawową funkcją medyka jest leczenie współtowarzyszy, każdy zawodnik może być leczony niezliczoną ilość razy. Medyk może leczyć innego medyka, natomiast nie może leczyć się sam.
Każdy medyk posiada ograniczoną liczbę opatrunków odpowiadającą ilości zawodników w drużynie.
Wyposażeniem medyka jest karabinek szturmowy i medykamenty.

Technik
Maksymalna posiadana ilość amunicji: 300 kulek.
Podstawową funkcją technika jest budowa i niszczenie budynków.
Każdy technik posiada jeden ładunek burzący.
Wyposażeniem technika jest karabinek szturmowy, ładunek burzący oraz narzędzia (np. śrubokręt, saperka, multitool, klucz francuski).

Szturmowiec
Maksymalna posiadana ilość amunicji: 350 kulek.
Podstawową funkcją szturmowca jest pobieranie i wydawanie amunicji.
Wyposażeniem szturmowca, jest dowolna broń poza karabinem wyborowym.

Snajper
Maksymalna posiadana ilość amunicji: 100 kulek.
Podstawową funkcją snajpera jest rozpoznanie i działania zaczepne.
Wyposażeniem snajpera jest broń wyborowa, broń przyboczna i system SOFLAM.
Drużyna snajperów składa się maksymalnie z 2 osób przy czym jeden z nich jest spotterem (nie pełnie żadnej dodatkowej funkcji czyt. medyk, technik, szturmowiec)

Offline Martinez

• Krakowski Airsoft
  • Użytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 01, 2012, 09:11:19 »
W tym temacie chcemy opisać nasze wyobrażenie rozgrywki.

To czym chcemy aby ten zlot różnił się od innych imprez tego typu jest ograniczenie amunicji na każdego zawodnika. Do tego będzie nam potrzebna Wasza pomoc. Aby ułatwić przygotowanie rozgrywki prosimy wszystkich o przygotowanie we własnym zakresie zasobników na amunicję. Każdy zasobnik ma zawierać 50 sztuk kulek, dozwolona jest dowolna ilość zasobników. Mimo ograniczenia amunicji na zawodnika każdy z Was powinien przygotować taką ilość zasobników aby była wystarczalna na cały dzień strzelanki. W zamyśle każdy z zawodników wybierze dla siebie klasę żołnierza, która charakteryzuje się zmienną ilością amunicji.

W materiałach przesłanych do Was otrzymaliście "Kwestionariusz kandydata do służby" w którym każdy z was wybiera zaszeregowanie. Ustalenia te będą obowiązywały przez całą walkę - bardzo prosimy o poważne przemyślenie swojego wyboru. Dokument ten jest przypasowany do konkretnej osoby i nie ma możliwości zmiany danych osobowych. Osoba, która zdecyduje się na udział w zlocie nie ma możliwości wprowadzenia innej osoby na swoje miejsce.

Medyk: Maksymalna ilość FPS 450
Technik: Maksymalna ilość FPS 450
Szturmowiec: Maksymalna ilość FPS 450 / Broń wsparcia 450 FPS
Snajper: Maksymalna ilość FPS 600

Offline Martinez

• Krakowski Airsoft
  • Użytkownik
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 02, 2012, 10:45:07 »
acha to nie był żart dopiero teraz zobaczyłem datę posta

Offline lysol

• Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Drużyna: Pretoria
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 02, 2012, 03:09:19 »
Chyba mogę śmiało powiedzieć, że wystawimy jakaś reprezetnacje w jakimś składnie. Wszystko zależy od tego kto będzie w KRK itp.

Offline Fugee

• Użytkownik
  • Drużyna: Krakowski Airsoft
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 02, 2012, 08:14:56 »
ja w tym terminie odpadam druga cora wtedy mniej wiecej na siat sie bedzie pchac

Offline lysol

• Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Drużyna: Pretoria
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 02, 2012, 08:58:35 »
Wpadniesz odreagować stres poro i po porodowy :)

Offline Martinez

• Krakowski Airsoft
  • Użytkownik
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 05, 2012, 04:58:03 »
Panowie misiek pyta ile osób około chcciało by sie pojawić bo muszą się nastawić logistycznie, ja jade

u_god

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 06, 2012, 07:12:07 »
Ja też

Offline maerik

• Użytkownik
  • Drużyna: SEKCJA 8, SKA, GRWS
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 14, 2012, 10:21:22 »
dopisac
Nie dostałem