Listopad 21, 2017, 03:31:32

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Imprezy / Odp: Kalendarium Imprez 2014
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bernerd8 dnia Wrzesień 20, 2017, 01:06:05  »
A co z imprezami z 2016?:D
Nic się nie dzieje?
Ktoś to wogóle aktualizuje?
2
Dyskusja ogólna / Odp: Witamy nowych członków
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Yaghut dnia Maj 22, 2017, 02:52:10  »
cześć
3
Sprzęt / Odp: Pierwsza replika SRT-11 od SPARTAC
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Martinez dnia Styczeń 19, 2016, 10:32:17  »
generalnie najlepiej pojawić się na strzelaniu i tam Ci zawsze ktoś pomoże w ustawieniu.
Karabin dla mnie kompletnie obcy wiec dowiemy się czy warto dopiero od Ciebie.
Na tym forum są informacje o dużych imprezach oraz akcjach charytatywnych organizowanych przez SKA.
Wejdź na asg.krakow.pl tam jest dział strzelania kraków, wybierz odpowiadające Ci skonsultuj zasady czy jesteś w stanie spełnić i jazda
4
Sprzęt / Pierwsza replika SRT-11 od SPARTAC
« Ostatnia wiadomość wysłana przez luter dnia Styczeń 15, 2016, 03:41:45  »
Cześć

Jestem nowy na forum jak i w temacie asg. Kupiłem dzisiaj pierwszą replikę za 400zł SRT-11. Chciałem się jak ustawić mam ten system hop up na oim karabinku, i czy w ogóle to był dobry wybór ? nie chce szaleć bo nie wiem ile się tym bd bawił dlatego nie wydawałem więcej pieniędzy.

Ps. Kiedy się strzelacie ? jak można do was dołączyć ?
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez p4fciu dnia Styczeń 13, 2016, 09:43:51  »
Witam.

Nie dostaliśmy żadnej wiadomości. Przepraszam, coś musiało się zepsuć. Naprawimy to.

Proszę jeszcze raz o info na pawel.borycki@krakowskiairsoft.pl

Pozdrawiam.
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez GoGi dnia Styczeń 12, 2016, 04:45:25  »
Witam napisałem do was wiadomość z zakładki "kontakt" otrzymam odpowiedź ?? :)
7
Sprzęt / Odp: NAVCOMM 760
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Martinez dnia Wrzesień 30, 2015, 09:02:32  »
musisz mieć kamerton
8
Sprzęt / Odp: NAVCOMM 760
« Ostatnia wiadomość wysłana przez lysol dnia Wrzesień 29, 2015, 10:08:37  »
Czy ktoś wie może jak to chójstwo Boafeng nastroić?
9
Sprzęt / Odp: Umundurowanie oraz replika.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Matts dnia Kwiecień 19, 2015, 04:34:41  »
Właściwie do rozpoczęcia przygody z ASG nie potrzeba wiele. Choć może sam nie siedzę za głęboko w sprzęcie to swoje trzy grosze wyłożę. Może ktoś z większą wiedzą też się wypowie.

Kwestia umundurowania - właściwie kwestia gustu i głębokości kiesy. Można wyhaczyć pierwszy lepszy flecktarn za dosłownie 20/30zł na allegro albo kupować droższe rzeczy po kilkaset złotych. Moim zdaniem na sam początek kieruj się tym co Ci się podoba, jednocześnie nie wydając za dużo - nie wiesz jeszcze czy będziesz się w to więcej bawił i ładowanie kasy nie ma na początku większego sensu. Z tego samego powodu warto kupić jakieś tańsze buty i ewentualnie później myśleć o wyższej wytrzymałości, wygodzie, lekkości no i oczywiście cenie.

Podobnie z repliką. Osobiście na początek poleciłbym którąś wersje G36 JG, jest dość niezawodna i ma dobry stosunek jakości do ceny. Tutaj spokojnie możesz poszukać jakiejś używanej, byle nie zajeżdżonej. Jeśli jednak chcesz zacząć z pompą i większymi wydatkami, to któraś emka od KWA - bardzo niezawodne i stosunkowo tanie w utrzymaniu.

Wydaje mi się, że najważniejsze na początek to popróbować, nie wydać za dużo jeśli miałoby się odwidzieć ale jednocześnie nie wywalić pieniędzy na szmelc, jeśli pozostaniesz w ASG. Nie będzie większego problemu jeśli nawet zmarnujesz 50zł na mundur, który będziesz chciał pewnie niedługo wymienić, to jednak kupowanie wydumanych replik, ciężkich w eksploatacji, serwisie i tunningu jest bez sensu. Jeśli podoba Ci się któraś replika to warto poszperać po lokalnych forach lub wmasg szukając artykułów i opinii. Ludzie zwykle nie klną na coś co się nie psuje i jest dobre ;)
10
Sprzęt / Umundurowanie oraz replika.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez raider dnia Kwiecień 16, 2015, 06:03:58  »
Witam. Prosilbym uzytkownikow forum o profesjonalne porady dotyczace umundurowania oraz porady dotyczace repliki. Jestem w tym zielony,a chcialbym zaczac przygode z ASG. Nie chce polegac wylacznie na sobie i kupowac pierwsze lepsze czesci wyposazenia (nie mowiac o replice) by potem sie nie rozczarowac.
Strony: [1] 2 3 ... 10